FORD MUSTANG SHELBY GT350 z 1966r. 4.7 V8

900 000,00 zł

WYPOSAŻENIE:

  • Pasy bezpieczeństwa
  • Hamulce przednie tarczowe
  • Nawiew/Ogrzewanie
  • Zdjęcia z procesu odbudowy
  • Instrukcja obsługi
  • Dokumentacja konserwacji

Ten Ford Mustang Shelby GT350 z 1966 roku jest niezwykle rzadkim samochodem, ale absolutnie prawdziwym! Nadal ma oryginalne kolory zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz. Posiada również zdjęcia z procesu odbudowy. Piękna karoseria w kolorze Wimbledonu White, z niebieskimi paskami na całej długości. Lakier z piękną głębią i ładny połyskiem, a paski wykazują nadają autu sportowy charakter.

Zderzaki zarówno z przodu, jak i z tyłu, tylne osłony, boczne lusterka, klamki i wykończenia – wszystko to ma nieskazitelny, błyszczący chrom. Czarne wnętrze z czarną wykładziną, wygląda jakby zostało zainstalowane wczoraj. Z przdu dywaniki podłogowe marki Shelby. Autentyczna kierownica Shelby.

Oryginalnym silnik 4.7L V8 z 4-gardzielowym gaźnikiem. Oryginalna 3-biegowa automatyczna skrzynia biegów. „Matching numbers” (znaczniki zgodne z silnikiem + skrzynią biegów) potwierdzają oryginalność.

Samochód fizycznie znajduje się w Stanach Zjednoczonych. Wysyłka do Polski trwa od 3 do 8 tygodni. Niektóre samochody są już kupione i wkrótce będą w naszej firmie w Polsce. Cena samochodu obejmuje polski podatek, cło, transport. Cena podana w ogłoszeniu dotyczy auta sprowadzonego i zarejestrowanego jako zabytek. Jeżeli natomiast klient nie jest zainteresowany aby auto miało ”żółte” tablice rejestracyjne na nowo zostanie wyliczona cena uwzględniająca inne stawki cła, akcyzy i VAT. Jeśli samochód jest wart więcej niż 200 tys. złotych a nie jest na stanie Kliniki Klasyków, wówczas aby zamówić i sprowadzić konkretny model auta należy wpłacić zaliczkę w wysokości 40% wartości samochodu.