BRICKLIN SV-1 z 1974r. 6.2 V8 rarytas

141 400,00 zł

BRICKLIN SV-1 z 1974 roku, 6.2 L V8, przebieg 79 tys. mil, „matching numbers” (znaczniki zgodne z silnikiem + skrzynią biegów)

EKSTREMALNIE RZADKI SV-1, jeden z 780 wyprodukowanych w 1974 roku. Powstało tylko 3000 takich samochodów przez okres około 3 lat.

Drzwi skrzydłowe i ostry profil dają mu miejsce w historii motoryzacji. Ten model jest jednym z tych samochodów, które zawsze będą ciekawostką dla przyszłych pokoleń. Rzadko spotykany model w takim stanie. Ten klasyk ma ponadczasowy wygląd, który będzie ceniony w każdej epoce.

Pod maską samochodu znajduje się silnik AMC V8, wyposażony w 4 gardzielowy gaźnik Holley 650 CFM. Dopełnieniem tego jest podwójny układ wydechowy, który nadaje słodki dźwięk odświeżonemu podwójnemu wydechowi.

Samochód fizycznie znajduje się w Stanach Zjednoczonych. Wysyłka do Polski trwa od 3 do 8 tygodni. Niektóre samochody są już kupione i wkrótce będą w naszej firmie w Polsce. Cena samochodu obejmuje polski podatek, cło, transport. Cena podana w ogłoszeniu dotyczy auta sprowadzonego i zarejestrowanego jako zabytek. Jeżeli natomiast klient nie jest zainteresowany aby auto miało “żółte” tablice rejestracyjne na nowo zostanie wyliczona cena uwzględniająca inne stawki cła, akcyzy i VAT. Jeśli samochód jest wart więcej niż 200 tyś. złotych a nie jest na stanie Kliniki Klasyków, wówczas aby zamówić i sprowadzić konkretny model auta należy wpłacić zaliczkę w wysokości 40% wartości samocho