Chevrolet Corvette z 1963r. tylna szyba dzielona, 5.4 V8

617 000,00 zł

hamulce bębnowe, przebieg 22,5 tys. mil, „matching numbers” (znaczniki zgodne z silnikiem + skrzynią biegów)

Unikat. Bardzo rzadki i poszukiwany model. Bardzo staranna renowacja.

Chevrolet Corvette z 1963 roku, tylna szyba dzielona, silnik 5.4 L V8, hamulce bębnowe, przebieg 22,5 tys. mil (przebieg nieudokumentowany), „matching numbers” (znaczniki zgodne z silnikiem + skrzynią biegów)

Premiera tego modelu miała miejsce w 1962 roku. Nadwozie miało przypominać rekina. Samochód był dostępny w dwóch wersjach, kabriolet i fastback coupe. Dziś najbardziej poszukiwana jest właśnie wersja coupe z dzieloną tylną szybą, która została wycofana z produkcji w 1964 roku.
W ciągu 5 lat produkcji wyprodukowano 117 964 egzemplarze pojazdu.

4 biegowa ręczna skrzynia biegów

Samochód fizycznie znajduje się w Stanach Zjednoczonych. Wysyłka do Polski trwa od 3 do 8 tygodni. Niektóre samochody są już kupione i wkrótce będą w naszej firmie w Polsce. Cena samochodu obejmuje polski podatek, cło, transport. Cena podana w ogłoszeniu dotyczy auta sprowadzonego i zarejestrowanego jako zabytek. Jeżeli natomiast klient nie jest zainteresowany aby auto miało “żółte” tablice rejestracyjne na nowo zostanie wyliczona cena uwzględniająca inne stawki cła, akcyzy i VAT. Jeśli samochód jest wart więcej niż 200 tys. złotych a nie jest na stanie Kliniki Klasyków, wówczas aby zamówić i sprowadzić konkretny model auta należy wpłacić zaliczkę w wysokości 40% wartości samochodu. Wystawiamy faktury VAT